Ankara / Türkiye
444 0 625

SENSITIVE PRO

REAKTİF CİLT BAKIM

Reaktif bir cilt normal ciltten daha hassastır. Bu hassasiyet, daha düşük bir tolerans eşiğinden kaynaklanır. Cilt reaktif oldukça tolerans eşiği de düşer. Çevre kirliliği, klimalar, güneş ışınları ve stres gibi uyarılara karşı epidermisde, hızlı bir şekilde yanma, kaşıntı ve kızarıklık gibi tepkiler oluşabilir.

HASSAS ve KURU CİLT BAKIMI

E1804 BIODORPHINE CLEASING MOUSSE

Hassas ciltler için tasarlanan bu cilt temizleme köpüğü, cildin Ph dengesini bozmadan kirden ve makyaj kalıntılarından cildi nazikçe arındırır.

E1378. BIODORFINE CLEANSING GEL

Hassas ciltler için tasarlanan bu yüz yıkama jeli, cildin Ph dengesini bozmadan kirden ve makyaj kalıntlarından cildi nazikçe arındırır.

E1379. BIODORFINE CLEASING MILK

Bu kayısı özlü cilt temizleme sütü, hassas cildin Ph dengesini bozmadan kirden ve makyaj kalıntılarından cildi nazikçe arındırır.

E1380. BIODORFINE CLEANSING LOTION

Cildi temizlik aşamasını tamamlayan bu tonik, hassas ciltlerin koruyucu film tabakasına zarar vermeden nazikçe cildi arındırır.

E381. CYNOKINOL SERUM

Hassas ciltlerdeki bölgesel olarak görülen hassasiyetlerin azalmasına yardımcı olan sakinleştirici bir serumdur.

E1382. HYDRALANINE CREME

Hassas, kuru ve normal ciltlerin hassasiyetinin azalmasına yardımcı olurken aynı zamanda gün boyu nemli kalmasını sağlar. Hafif formülü sayesinde özellikle yaz aylarında kullanım için idealdir.

E1383. ASPARTONINE CREME

Hassas ve kuru ciltleri canlandırıcı bu krem, aynıı zamanda hassas ciltlerin mat görünümünün de azalmasını ve gün boyu nemli kalmasını sağlar.

E1384. GLYCINUTRINE CREME

Zengin ve besleyici formülü ile bu cilt bakım kremi, çok kuru ve hassas ciltlerin gün boyu nemli kalmasına yardımcı olur. Cildi derinlemesine besler.

E1385. GLUTA-CALMINE MASK

Hassas ve kuru ciltlerin hassasiyet hissini azaltmaya yardımcı olan bu sakinleştirici krem maske, cildi derinlemesine besler ve yapılandırır. cildin rahatlamasına destek olur.