Ankara / Türkiye
444 0 625

PERFECTION

PİGMENTASYON DENGELEYİCİ BAKIM

GENETİK DEPİGMENTASYON
ERICSON LABORATOIRE, melanosit çekirdeği içinde bulunan DNA genleri üzerinde etki ederek melanogenesis süreci başlamadan önce harekete geçebilen tamamen yenilikçi bir yöntem keşfetti. Pek çok kozmetik ürünü geleneksel bir yöntemle cildin üst tabakasına etki eder.Yeni PERFECTION WHITE EXPERTISE serisi ise biyolojik pigmentasyon zincirinde mümkün olduğunca derine nüfuz eder.

Bu seri iki aşamalı olarak etki gösterir.
Pigmentasyon sürecinden önceki genetik etkinin değişimi,
Pigmentleri üreten hücreler arası ajanların yeniden yönlendirilmesi.

Pigmentasyon, ciltteki, gözlerdeki ve kıl foliküllerindeki melanin pigmentlerinin dağılımı ve sentezinin sonucu meydana gelen bir süreçtir. Melaninler, “melanosit” adı verilen pigment hücrelerinde üretilirler. Melanositlerin sayısı, keratinositlerin melaninleri yüzeye çıkarma kapasitesi ve melanin granülleri içeren melanozomun boyutları cilt rengini belirlemede önemli rol oynarlar

Dünya popülasyonu cilt pigmentasyonu açısından çok büyük genetik bir çeşitlilik gösterir. Popülasyona göre çok koyudan açığa doğru pigmentleşme ya da koyudan açığa doğru gölgeleme bu 2 uç nokta arasında bulunur: Çok açık ve çok koyu

Pigmentasyon kendine özgü doğal bir koruma mekanizması içerir. Cilt rengindeki farklılık her insanda UV ışınlarının radyasyon gücüne göre değişir.

LEKESİZ VE HOMOJEN BİR CİLT İÇİN ÜÇ AŞAMALI BİR ETKİ

Genetik Yeniden Programlama Melanosit çekirdeği üzerinde doğrudan etki gösteren ve tirozinazı engelleyen pigmentasyon düzenleyici bir bakım. Koruyucu etki.
E663. MELANO- CLEAR SPOT-SCRUB

Bu arındırıcı ve aydınlatıcı peeling, formülündeki kaolin ve AHA ile cildin ölü hücrelerden arınmasına ve koyu lekelerin görünümünün hafiflemesine yardımcı olur.

E664. MELANO- STOP SERUM

Meyve asitleri ile zenginleştirilmiş bu serum, ciltte oluşmuş kahverengi lekelerin görünümünün azalmasına yardımcı olur. Lekeli bölgelere lokal olarak uygulanır.

E665. NUTRI-PERFECT CREAM

Omega-3 yağ asitleri içeren bu krem, cildi yeniden yapılandırır besler ve rahatlatır. Pigmentasyon lekelerinin oluşmasını engeller ve kahverengi lekelerin renginin açılmasını kolaylaştırırken aynı zamanda cildi besler.

E667. HYDRA-PERFECT CREAM

Lekeli ve karma ciltler için tasarlanan bu nemlendirici sıvı, ciltteki koyu lekelerin görünümünü azalmasına yardımcı olurken aynı zamanda cildi nemlendirir. Cildin daha aydınlık görünmesini sağlar.

PERFECTION EĞİTİM VİDEOSU