Ankara / Türkiye
444 0 625

FRESH CAVIAR

ORGANİK CİLT BAKIMI VE YÜKSEK TEKNOLOJİYLE SOĞUTULAN HAVYAR ÖZLERİNİN MÜKEMMELLİĞİ

HAVYAR, nadir bulunan ve çok değerli bir maddedir. Cildin gelişmesi ve yapılandırılması için gerekli olan besleyici maddeler açısından çok zengindir. FRESH CAVIAR serisi, olgun ciltlerin elastikiyetini ve canlılığının artmasına destek olur.

ANTI-AGING ETKİLİ YAPILANDIRICI CİLT BAKIMI

E1009. RADIANT OIL

Jojoba yağı içeren formülü ile kuru ve olgun ciltleri besleyerek aynı zamanda temizlenmesini sağlar.

E1010. DAZZLING WATER

Havyar özlü bu tonik, cildi kurutmadan nazikçe temizler.

E1011. CORAL SCRUB

Bitki kaynaklı mercan konsantresi ile formüle edilen bu peeling, cildin üst tabakasında biriken ölü hücrelerden cildi arındırır, mat ciltleri hızlı bir şekilde canlandırır.

E746. MOISTURIZING CREAM

Cildin su kaynaklarını koruyucu ve ciltteki nemin hapsolmasını sağlayan bu nemlendirici cilt bakım kremi, zengin ve hafif dokusu ile olgun ciltlerin daha pürüzsüz ve ışıltılı olmasını sağlar.

E748. LIFTING CREAM

Cilt yüzeyinde yumuşak bir ağ tabakası oluşturarak cildi yoğun bir şekilde yapılandıran bu sıkılaştırıcı cilt bakım kremi, zengin ve hafif yapısıyla cildi besler ve yeniden yapılandırır.

E863. REVIVAL NIGHT TREATMENT

Uyku sırasında cildin, en iyi şekilde yenilenmesi ve canlanması için tasarlanan iki üründen oluşan cilt bakım kitidir. PRECIOUS ELIXIR SERUM, yenileyici özelliği ile olgun ciltleri yeniden yapılandırır, ULTRA-RICH CREAM, olgun ciltleri sıkılaştırıcı ve yapılandırıcı etki gösterir.

NOT: *Aktif içeriklerin etkisini korumak için, ürünlerin aşırı sıcakta kalmamasına dikkat ediniz. Ürünleri açtıktan sonra serin bir yerde, mümkünse buzdolabında +40 C’ de saklayınız ve hızla bitirmeye özen gösteriniz.

FRESH CAVIAR EĞİTİM VİDEOSU