Ankara / Türkiye
444 0 625

BIOPURE

SKIN OXYGEN THERAPY

Oksijen yaşamamız için gereklidir. Oksijenin düzenli alımı ise cilt hücrelerinin metabolik ihtiyaçlarını karşılanması ve cildin canlılığının korunması için gereklidir. Düzenli bir oksijen alımı olmazsa, hücrelerimiz erken yaşlanır ve “hipoksit stres”e maruz kalır. Maalesef ki şehir havası oksijen miktarı açısından zayıftır. Bunun yanında, kirlilik, ağır metaller, sigara içmek ve mikrobiyal üreme de cildin oksijensiz kalmasında etkisi olan zararlı etkilerdir. Oksijensiz ve baskıya maruz kalan cildimiz, yorulur ve enerji potansiyelini kaybeder.

ACTI-BIOTIC, tamamen akneli ve akne oluşumuna müsait ciltleri hedef alan yüksek performanslı bir cilt bakım serisidir. Güçlü bir bitkisel kompleks içeren formülü ile akne oluşumundan sorumlu, yayılmacı bakterilere karşı cildin kendini daha iyi savunmasını sağlayacak, cildin ürettiği doğal antibiyotiklerin sentezini hızlandırır. Aşırı sebum salgılayan sebase bezlerini düzenleyip dengeleyerek bu sorun üzerinde etki gösterir.

Bu cilt bakım serisinin güçlü aktif içerikleri; Anti-seboreik,
Anti-bakteriyel ve Anti-hormonal ‘dir.

1/ SUPER OKSİJENASYON:
• Nefes alan moleküllerin sentezini etkinleştirir,
• Hücrelerdeki oksijen sirkülasyonunu arttırır,
• Cildin, oksijeni yetersiz bir atmosfere karşı savunma gücünü arttırır,
• Cilde, oksijensizlikten kaynaklanan strese karşı dayanıklılık sağlar.

2/ KİR AJANLARINI YAKALAYICI KALKAN:
• Hücrelerin temizlenme sürecini uyarır,
• Zararlı zehirli moleküller (ağır metaller, sigara içmek) karşısında cildin, doğal savunma sistemini harekete geçirir.

3/ GÜÇLÜ ENERJİ VERİCİ :
• Cilt hücrelerinin enerji bataryalarını doldurur,
• ATP denilen biyolojik yakıtın yenilenmesini uyarır,
• Hücrelerin kirlenmeye ve çevresel strese karşı daha etkin bir şekilde mücadele etmesine yardımcı olur.

SONUÇLAR:
Bu ürünleri kullanan gönüllülerin %90’ı, ciltlerinin daha iyi nefes aldığını, temizlendiğini, canlandığını ve aydınlandığını onaylamıştır. Gözle görülür etkiler: Sağlıklı bir ışıldama, enerji ve göz alıcı bir ten rengi.

OKSİJENLENDİRME & DETOKS BAKIMI

HÜCRESEL OKSİJENASYONUN DİNAMİKLERİ
Mıknatıs etki ile kir ajanlarını emici fonksiyon
Toksik partiküllerin etkisiz hale getirilmesi
Hipoksik strese karşı direnç

E837. DETOXIFYING MILK

Makyajı nazikçe temizler ve oksijensiz kalan cildi temizleyip arındırır. Çevre kirliliğinin ciltte yol açtığı hasarı azaltır.

E838. OXYGENATING LOTION

Kentsel stresin yarattığı cilt hasarlarını arındırır ve cildi sakinleştirir. Cildi, günlük cilt bakım ürünlerinin uygulanmasına hazırlar.

E839. PHYT’OXYGEN FOAM

Cildi kurutmadan arındıran ve temizleyen kremsi yüz temizleme köpüğü.

E840. DETOX GUM

Yoğun kaolin içeriği ile bu peeling, cilt üzerindeki kirleri, ölü hücreleri emer ve sebum artıklarını soyucu ve arındırıcı etkisi ile yok eder.

E841. SERUM OXYGEN

Gerçek bir temiz hava sağlayıcısı olan bu serum hücrenin nefes almasını destekler ve oksijensiz kalmış, soluk ve hassas cildi yeniden canlandırır.

E842. OXYGEL

Cilt için tam bir tazelik banyosu olan bu nemlendirici jel, soluk ve yorgun cildi tazeler, enerji verir ve yeniden canlandırır.

E843. HYDRA MATT

Bu saf ve yağsız krem sebum fazlalıklarını etkin bir şekilde emer ve gözenekleri sıkılaştırır. Cilt gün boyunca mat görünür.

E844. HYDRA SOFT CREAM

Hidrasyon konsantresi bu nemlendirici krem, cildin su rezervlerini onarır. Dokuyu renklendirir, su kaybının neden olduğu işaretleri siler ve cildi derinlemesine nemlendirir.

E845. REOXYGEN INTENSE CREAM

Cildin nefes almasını destekler ve oksijensiz kalmış, solgun ve hassas-karma ciltleri yoğun olarak besler ve canlandırır.

E846. DETOX MAXX

İçeriğindeki eşsiz saf kil ve esansiyel yağ karışımı ile bu maske tam bir biyolojik kurutma kağıdı gibi çalışarak gözeneklerde biriken kirleri emer ve cilt hücrelerinin oksijen kaynağını uyarır.

BIOPURE EĞİTİM VİDEOSU